Project Manager game localisation

Language

Spanish

Agreement

B2B

Salary

5000.00 PLN

Working time

Fulltime

Work place

Remote

Wymagania:
1. Współpraca z wydawcami gier
2. Współpraca z segmentem, mniejszych wydawców i twórców niezależnych
3. Zbudowanie zespołu tłumaczy gier (lokalizacja i transkreacja)
4. Zarządzanie projektami lokalizacyjnymi klienta
5. Umiejętność pracy zespołowej w budowaniu marki i kontentu

Zadania:
1. Zarządzenia procesem lokalizacji gier na języki FIGS i PL
2. Rekrutacja zespołu tłumaczy
3. Zbudowanie strategii marketingowej

Oferujemy:
1. Pracę zdalną
2. Umowę o pracę lub kontrakt B2B - wynagrodzenie do negocjacji
3. Pracę w kreatywnej atmosferze
4. Pyszną kawę, która zagrzeje do działania
5. Najlepszą lokalną wodę mineralną ;-)

Information about the company

lingy LTD
lingy LTD
lingy.pro offers translations of general and certified texts, websites, emails and also proofreading by native speakers. Support for Economics and Finance, Marketing, eCommerce, Legal, Industrial and Technology, and Medicine is performed by a 1000 plus strong team of translators, interpreters and proofreaders.

Message

Upload documents