AliExpress to serwis zawierający bardzo szeroką gamę produktów, które można sprzedawać online w ramach dropshippingu. Dostosowana do modelu dropshippingu (odsprzedaż produktów) strona oferuje kompleksowe usługi oraz konkurencyjne ceny. Za pośrednictwem portalu możesz sprzedawać produkty bez wnoszenia wkładu, aby przetestować usługi i zobaczyć, jakie korzyści możesz zyskać.

Zapewniamy tłumaczenia dla e-commerce

Stosowanie dropshippingu na portalu AliExpress jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie sprzedaży online, pod warunkiem że wszystkie parametry są odpowiednio wprowadzone. Przy zakładaniu strony sklepu internetowego bez magazynowania produktów dropshipping jest dużą zaletą. Najwięcej zyskasz dzięki swoim zdolnościom pozyskiwania klientów. Wszystko opiera się na marketingu polegającym na wyszukiwaniu klientów docelowych. Kolejną umiejętnością, jaką należy rozwinąć jest zarządzanie obsługą klienta, która musi być całkowicie nienaganna.

Szukanie produktów na sprzedaż w AliEpress

Szukanie produktów na sprzedaż wcale nie jest takie skomplikowane: wystarczy przejrzeć kategorie na stronie, aby znaleźć produkty, które ci się podobają i które będziesz potrafić sprzedać. Szukając produktów, które chcesz sprzedawać, kieruj się kilkoma zasadami:

  • Nie korzystaj ze znaków towarowych, podróbek, imitacji.
  • Stosuj wysyłki epacket, które są darmowe dla ciebie, a więc również dla klienta końcowego.
  • Wybieraj produkty posiadające wysoką ocenę (od 4/5), która jest gwarancją dobrej jakości produktu.
  • Wybieraj artykuły, które zostały zamówione przynajmniej 300 razy, ponieważ produkt, który był często zamawiany to produkt, który interesuje klientów, więc łatwiej będzie ci go sprzedać.
  • Wybieraj tanie produkty zapewniające wysoką marżę, opatrzone zdjęciami wysokiej jakości, nieposiadające znaków towarowych ani logo.

Wprowadź produkty w Twojego sklepu internetowego

To jest decydujący etap. Po znalezieniu swojej dziedziny i dostawcy należy dodać wybrane produkty do sklepu internetowego. Konieczne jest uwzględnienie wielu ważnych szczegółów: dokładnie określ terminy wysyłki, stwórz unikalny opis produktu (nie kopiuj opisów dostawcy), możesz zlecić tłumaczenie oryginalnych opisów na rzetelnym portalu tłumaczeniowym, ponieważ tłumaczenia dostawcy mogą być złej jakości.

Wysokiej jakości tłumaczenia e-commerce dostaniesz u nas!

Uważnie dobieraj słowa klucze i odpowiednio oznaczaj produkty – od tego zależy sukces twojej działalności.

Dostęp do bezpłatnej dostawy jest dla ciebie wielką korzyścią! Ustal odpowiednie ceny produktów i zadbaj, by twój sklep internetowy był przyjemny w odbiorze. Możesz również skorzystać z aplikacji do zarządzania zleceniami lub obsługą klientów, co stanowi również ważny atut, który musisz wykorzystać, aby się rozwijać i wygrywać z konkurencją.

Po skonfigurowaniu wszystkich produktów zacznij korzystać z AliExpress, aby wdrożyć dropshipping. To najprostsza część całego procesu. Przekierowywuj zamówienia do dostawców lub bezpośrednio składaj zamówienia u dostawców i wysyłaj je klientom.

Tłumaczenia dla e-commerce