Kolejny rok za nami, a więc pora na kolejne życzenia. Kierujemy je do naszych klientów i tłumaczy oraz wszystkich innych wspaniałych ludzi, którzy nieustannie wspierają nas w trudnej lecz satysfakcjonującej,  misji tworzenia najlepszej usługi tłumaczeń (a od niedawna także korekt) online.

Tłumaczenia? Zamawiaj online!

Prawdziwie i z całego serca chcielibyśmy Wam podziękować za kolejny rok spędzony razem – bez Was żaden z naszych (większych i mniejszych) sukcesów nie byłby możliwy.

Od ostatnich świąt udało nam się osiągnąć wiele. Między innymi ulepszyliśmy nasze usługi, obsługę klienta, stworzyliśmy TurboKorekty i wystartowaliśmy z francuską wersją serwisu. A wszystko dlatego, że dzięki Wam realizujemy kilkukrotnie więcej zamówień niż rok temu i jesteśmy w stanie przeznaczyć wszystkie nasze przychody na dalszy rozwój, coraz lepiej      spełniając nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

To był dobry rok, ale przed nami jeszcze długa droga. Nie boimy się jej, bo wiemy, że możemy liczyć na wspaniałe wsparcie!

Chcielibyśmy życzyć Wam i sobie, aby rok 2015 był jeszcze lepszy: pełen sukcesów, radości, zdrowia, miłości i innych pozytywnych uczuć oraz długotrwałych relacji przynoszących obustronne korzyści – takich, jakie do tej pory mieliśmy i jakie nadal mamy nadzieję mieć z Wami.

Życzymy Wam wesołych świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, niezależnie od tego, jak i gdzie obchodzicie święta. Pamiętajcie, że każdy powód do świętowania jest dobry :).

Jeszcze raz dziękujemy Wam za ten pierwszy pełen rok spędzony razem. Koniecznie śledźcie nas na Facebooku, żeby dowiedzieć się, kiedy odbędzie się nasza styczniowa impreza urodzinowa, na którą już teraz serdecznie Was zapraszamy!

Sprawdź, jakie tłumaczenia oferujemy w TurboTłumaczeniach!

Tłumaczenia? Zamawiaj online!